Cafe
Gençlik Merkezi
Fitness Aerobik
Masal Adası
Halı Saha
Cafe & Restaurant
Basketbol Sahası
Tam Olimpik
Yüzme Havuzu
Proje Hakkında
Duyurular
Resim Galeri
   Bulunduğunuz Sayfa:   KEPEZPARK Varsak  >  Tam Olimpik Yüzme Havuzu
AÇIKLAMA

Adnan Menderes Tam Olimpik Yüzme Havuzu 2013 tarihinde hizmete açılmıştır. Yüzme bilmeyenler için düşünülmüş dersliklerde eğitim imkanı verilmektedir. Tam Olimpik Yüzme Havuzundan yararlanmak isteyenler; çocuklar, anneler ve baylar kategorilerinde ayrı ayrı saatlerde havuza girebilmektedir. Kepez Belediyesi'nin sunduğu hizmetten yararlanmak isteyenler KEPEZPARK Varsak' a gelerek danışmadan kayıt için müracaat edebilirler. Yüzme havuzu hizmeti ücretlidir.
  ÇALIŞMA GÜNLERİMİZ
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Henüz bigi yok.

Yakında Güncellenekcektir.
2013 Copyright (Kopyalanamaz)    http://www.antalyavarsak.com İnternet sitesinin bütün hakları saklıdır.
Web Tasarım & Programlama: Uğur ÖZDEMİR
Yasal Uyarı

    antalyavarsak.com'da yer alan profil sahiplerinin ilettiği tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler; içeriği ileten profil sahibine aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından antalyavarsak.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için profil sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.
Dikkat!

Değerli ziyaretçimiz bu sayfada yer alan bilgiler, KEPEZPARK Varsak hizmetinin gönüllü tanıtımıdır. Bu tanıtım, KEPEZPARK Varsak' ın Resmi İnternet Sitesi veya Resmi İnternet Sayfası değildir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımıza, edindiğimiz bilgiler doğrultusunda bilgi akışı sağmak için böyle bir çalışma yaptık. Gerçek ve kesin bilgilerin ilgili kurum ve kuruluşlarca değişiklik göstermesi hakkının, ilgili kurum ve kuruluşlarca saklı olduğu ilkesini lütfen unutmayınız. Bu nedenle antalyavarsak.com üzerinden tanıtımı yapılan KEPEZPARK Varsak hakkındaki tüm bilgilerin eksik ve yanlış olmasından antalyavarsak.com ve editörleri sorumlu değildir. İlginize teşekkür eder, sağlıklı ve güzel günler dileriz.
Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar
ÇALIŞMA SAATLERİ
Açılış Saati

08:00

Kapanış Saati

22:00