AntalyaVARSAK.COM
Varsak Firma Rehberi
Giriş Yap   |  Kaydol
     

ÜRÜN TANITIMI NEDEN ÜRÜN TANITIMI HİZMETİ SUNUYORUZ?

     Firmanızın sattığı ürünleri belirli bir müşteri çevreniz var ve yalnız onlara ürünlerinizi pazarlıyor olabilirsiniz. Daha çok müşteriye ulaşmak için sahada sizin adınıza gezecek bir satış pazarlama departmanınız mı yok veya böyle bir departman oluşturabilecek henüz bir iş tecrübeniz veya maddi durumunuzun elverişsiz olması işinizde büyümeyi mi engelliyor? Kendi web sitenizde dahil olmak üzere, ürünlerinizin tanıtım veya reklamını yapabilecek milyonlarca web siteleri var, bunlardan hangisi ürünlerinizi yeterli düzeyde tanıtabilir hiç düşündünüz mü?

     Biz düşündük ve dünya geneli tanıtım reklamlarına yılda harcanan masrafların dudak uçuklatacak cinsten olduğunu gözlemledik. 10 saniyelik bir tanıtım klibi için tv kanallarında yayınlanan bir ürünün gösterilmesinden tutun, spor müsabakalarındaki stadyum reklam panoları ve belediyelerin sokaklardaki reklam panolarına kadar herşeyi gözlemledik.

     Ürünlerinizi şık görsünler diye tasarımcıya ödediğiniz yüksek ücretler, baskı ve yayın ücretleri, dağıtım ve vergi giderlerini biz çok düşündük. Sizin için www.antalyavarsak.com internet sitesini kurarak bütün bunları düşünmeyin diye dev bir hizmet sunuyoruz. Ürünlerinizi firma tanıtım sayfanız üzerinden yayınlıyoruz, sosyal medya kanalarımızdan da ücretsiz olarak ürün tanıtımlarınızı geniş kitlelerle paylaşıyoruz.

Hemen sizde firmanızı antalyavarsak.com'ya taşıyın, "Paranız cebinizde kalsın."
     
       
KURUMSAL HİZMETLERİMİZ DESTEK MERKEZİ BİLGİLENDİRME
Hakkımızda Firma Tanıtımı Giriş Yap Duyurular
Tanıtım Filmi Ürün Tanıtımı Firma Kayıt İşlemi Üyelik Sözleşmesi
Reklam Bülteni (Tüm Firmalar İçin) Hizmet Tanıtımı Sorun Bildir Gizlilik
İletişim Tanıtım Videosu Yayınlama Şikayet Bildir  
  Google Business Danışmanlığı İstek ve Öneri Bildir  
  Harita Konumu Yayınlama    
  Reklam Yayınlama    
  Google SEO Uzmanlığı    
  Hosting & Domain Servis Sağlayıcısı    
  Kurumsal Web Site Kurma    
       
Bizi Takip Edin Paylaş    
[SosMedTakipImg1] [SosMedTakipImg2] [SosMedTakipImg3] [SosMedTakipImg4] [SosMedPaylasImg1] [SosMedPaylasImg2] [SosMedPaylasImg3]    
       
       
2018 - 2019 Copyright (Kopyalanamaz)   -  www.antalyavarsak.com  İnternet sitesinin bütün hakları saklıdır.