AntalyaVARSAK.COM
Varsak Firma Rehberi
Giriş Yap   |  Kaydol
     

KURUMSAL WEB SİTE KURMA PROFESYONEL WEB SİTE KURMA HİZMETİ SUNUYORUZ.

     Bir web sitesi kuracaksınız. Akla ilk gelen bir yazılım şirketinden destek istemek olacaktır. Onlarda abartılı ücretler isteyerek sizin bu yoldaki hevesinizi ciddi ölçüde kırarlar. Çünkü yazılım şirketleri, yazılımcısına maaş öder ve sizin için yazılımcıdan ek bir hizmet vermesini talep etmesi halinde, yazılım firmasının yaptığı şey çok basittir, yazılımcının günlük giderini sizin web site projenizi bitirinceye kadar size yükler ve kendi karlarınıda işle birleştirerek size sunar. Bu nedenle size abartılı gibi gelen bir ücretlendirme çıkarırlar. Biz bunları nereden mi biliyoruz? İşin içinde olduğumuz için...

     Tabi ki profesyonel bir hizmet almak ve bir yazılım firması tarafından ihtiyacınız olan yazılımları satın alabilirsiniz. Fakat yazılım firması yerine yazılımcının kendisiyle irtibat kurmayı başarırsanız ve işinizi yazılımcıya kabul ettirirseniz, bu işten karlı çıkacağınızı sakın unutmayın!

     Türkiye'de ne yazık ki gözlemlerimize göre yazılımcılar hak ettikleri ücretlerle çalıştırılmıyorlar. Çok zorlu eğitimlerden ve sınavlardan geçerek hayallerini kovalayan Teknolojinin, Beyin Yazarları hak ettiği değeri bu güzel ülkemizde göremedikleri için, bir çoğu yurt dışına beyin göçü olarak gitmektedir. Bu nedenle bir yazılımcıya en azından aldığı maaş kadar bir ücret teklif ederseniz. Size destek olabileceğine inanıyoruz. Tabi yaptırmak istediğiniz projenin içeriğine göre bu ücret aşağıda olabilir çok yüksek bir ücrette olabilir. Ücreti yazılımcının kendisi belirler, kararı siz verirsiniz.

     Size önerimiz sakın internet sitenizi güven duymadığınız insanlara yaptırmayın. Hazır site ve şablonlar yaygın olduğu için amacınıza veya istediğiniz tasarımın dışına çıkarak iş yaptırmamanızı öneririz. Yazılımcınız sizin bankanız gibidir. Bu nedenle güvenmediğiniz kişilere ve firmalara asla web sitenizi kurdurmayın.

     antalyavarsak.com sizin için, kurumsal web sitesi kuracak yazılımcılara ve donanıma sahiptir. antalyavarsak.com kurmak istediğiniz web sitesi ve süreçlerinden asla komisyon almaz. Yaptırmak istediğiniz web sitesi projesinin içeriğini (tasarımını ve alt yapısını) yazabilecek, bilgi düzeyi en üst seviyede olan web yazılımcılarıyla sizi buluşturur.

   Kolay ve akıllı çözümler her zaman daha çok kazandırır.

Hemen sizde Firmanızı ya da Reklamınızı antalyavarsak.com'a taşıyın, işinizi kolaylaştırın.
     
       
KURUMSAL HİZMETLERİMİZ DESTEK MERKEZİ BİLGİLENDİRME
Hakkımızda Firma Tanıtımı Giriş Yap Duyurular
Tanıtım Filmi Ürün Tanıtımı Firma Kayıt İşlemi Üyelik Sözleşmesi
Reklam Bülteni (Tüm Firmalar İçin) Hizmet Tanıtımı Sorun Bildir Gizlilik
İletişim Tanıtım Videosu Yayınlama Şikayet Bildir  
  Google Business Danışmanlığı İstek ve Öneri Bildir  
  Harita Konumu Yayınlama    
  Reklam Yayınlama    
  Google SEO Uzmanlığı    
  Hosting & Domain Servis Sağlayıcısı    
  Kurumsal Web Site Kurma    
       
Bizi Takip Edin Paylaş    
[SosMedTakipImg1] [SosMedTakipImg2] [SosMedTakipImg3] [SosMedTakipImg4] [SosMedPaylasImg1] [SosMedPaylasImg2] [SosMedPaylasImg3]    
       
       
2018 - 2019 Copyright (Kopyalanamaz)   -  www.antalyavarsak.com  İnternet sitesinin bütün hakları saklıdır.