AntalyaVARSAK.COM
Varsak Firma Rehberi
Giriş Yap   |  Kaydol
     

FİRMA TANITIMI - NEDEN FİRMA TANITIMI HİZMETİ SUNUYORUZ?

     Bir firmanın internet üzerinden yapabileceği bütün reklam ihtiyaçlarını karışılayacak düzeyde tasarladığımız antalyavarsak.com Varsak Firma Rehberi web sitemiz, sizinde ihtiyaç duymanız halinde, firma rehberimizde kayıt sayfanızı oluşturarak firmanızı en iyi şekilde tanıtır ve müşteri çevrenizi hızla arttırmaya yardımcı olur.

Bir firmanın, internet üzerinden neden tanıtıma ihtiyacı olmalıdır?

     Firmalar genelde bulundukları konum itibariyle ya çok sayıda insanların geçtiği uğrak yerlerde olur ya da yüksek kiraları karşılayamayacak olan firma sahipleri şehrin en uç noktalarında iş yapar veya şehrin uğrak olmayan ara mahallelerinde sıkışıp kalırlar. Bütün bu nedenler vb. leri bir araya geldiğinde teknolojinin kolaylıklarından yararlanmak isteriz. Tek başınıza veya profesyonel olmayan kişilerden destek alarak açtığınız sosyal medya hesapları, web sayfaları, Google Adsense, Google Adwords ücretli ve belirli süreli reklam hizmetlerilerinden faydalanırsınız. Bütün bu emeklerin ve harcamaların firmanıza getirisini düşündüğünüzde, bizde siz gibi düşünüyoruz, hem zamanınızdan hem de paranızdan zarar ediyorsunuz. Bu sonuçları yaşayan firma sahipleriyle yapmış olduğumuz birçok görüşmede, teknolojinin yeniliklerine özellikle internet reklamcılığına kırgın olduklarını gözlemledik. Bu kırgınlıkları ortadan kaldırmak için antalyavarsak.com firma rehberi internet sitesini kurduk.

Daha hızlı etkileşim için daha hızlı tanınmak için, daha hızlı müşteri çevremizi arttırmak için ve en önemlisi küçük yatırımlarla çok daha fazla kazanmak için; sizde Varsak Firma Rehberine firmanızı taşıyın. Sizin için tüm kolaylıkları sağlayalım.

Hangi kolaylıkları sağlıyoruz?

     Öncelikle antalyavarsak.com'da firmanıza özel bir web sayfası oluştururuz. Daha sonra tarafımıza paylaştığınız firmanızla ilgili iletişim ve reklam bilgilerini sayfanızda yayınlarız. Google SEO hizmeti ile Google arama motorunda ilk sayfa ilk sıralarda çıkmanızı destekleriz, firmanızın sattığı ürünleri, verdiği hizmetleri, talep ettiği personel ihtiyaçlarını (yani iş ilanlarınızı) ve en önemlisi Google Haritasında Konum bilgilerinizi yayınlarız. Bütün bunların yanında sosyal medya kanallarımızda, antalyavarsak.com 'da kayıtlı firmanızın sayfasında ne var ne yoksa yayınlarız. Sosyal Medya kanallarımız, Facebook, Twitter, Google Plus, Youtube üzerinden çok geniş kitlelerle firmanızı buluştururuz. Bu sayede firmanızın tanınırlığı artacak ve saygınlığınızı güçlendireceksiniz.
     
       
KURUMSAL HİZMETLERİMİZ DESTEK MERKEZİ BİLGİLENDİRME
Hakkımızda Firma Tanıtımı Giriş Yap Duyurular
Tanıtım Filmi Ürün Tanıtımı Firma Kayıt İşlemi Üyelik Sözleşmesi
Reklam Bülteni (Tüm Firmalar İçin) Hizmet Tanıtımı Sorun Bildir Gizlilik
İletişim Tanıtım Videosu Yayınlama Şikayet Bildir  
  Google Business Danışmanlığı İstek ve Öneri Bildir  
  Harita Konumu Yayınlama    
  Reklam Yayınlama    
  Google SEO Uzmanlığı    
  Hosting & Domain Servis Sağlayıcısı    
  Kurumsal Web Site Kurma    
       
Bizi Takip Edin Paylaş    
[SosMedTakipImg1] [SosMedTakipImg2] [SosMedTakipImg3] [SosMedTakipImg4] [SosMedPaylasImg1] [SosMedPaylasImg2] [SosMedPaylasImg3]    
       
       
2018 - 2019 Copyright (Kopyalanamaz)   -  www.antalyavarsak.com  İnternet sitesinin bütün hakları saklıdır.