AntalyaVARSAK.COM
Varsak Firma Rehberi
Giriş Yap   |  Kaydol
     

Üyelik Sözleşmesi - Hak ve Sorumluluklar Bildirimi

* Başvurunuz antalyavarsak.com tarafından incelendikten sonra onaylanırsa, üyeliğiniz başlar.

* Başvurunuz antalyavarsak.com Destek Merkezine iletilir. Talep sırasına ve iş yoğunluğuna göre 72 saat içerisinde kayıt başvurusunda belirttiğiniz E-Posta adresine başvurunuz hakkında bilgilendirme E-Posta'sı göndeririz.

* Başvurunuzu, Firma sahibinin ya da Firma sahibi tarafından yetki verilen bir yöneticinin izni olmadan yapamazsınız. Aksi fark edildiği takdirde ve şikayetler oluşması durumunda üyeliğiniz ve firma tanıtım sayfanız iptal edilir.

* Üyeliğinizin başlamasıyla, profiliniz üzerinden yapacağınız tüm bilgi değişiklikleri profil sahibinin sorumluluğundadır. Yasallara ve Kanunlara aykırı bilgi paylaşımlarından profil sahibi sorumludur. Buna istinaden antalyavarsak.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

* antalyavarsak.com ile ilgili yayın sorumluluğunuz, kayıt başvurunuzun yani üyeliğinizin onaylanması ile başlar.

* Üye Firmanın tüm içerik yönetimini profil sahibi yapar. Yayınlama, düzeltme ve silme haklarına sahiptir.

* Üye olan kişi aynı zamanda Profil Sahibi olarak sistem tarafından otomatik atanır.

* Üyeliğinizin onaylanmasından sonra, Üye Firma üzerinden Profil Sahibinin yapacağı değişikliklerde sahtekarlık, dolandırıcılık vb, yasalara aykırı girişim ve bilişim suçlarından Üye kişi yani Profil Sahibi sorumludur.

* Üye Firma yayınını kaldırma ve durdurma hakkına sahiptir. Bu işlemi yönetim ekranından yapabilirsiniz.

* antalyavarsak.com, IP Bilgilerinizi saklar ve gizli tutar. Kamu Kurum ve kuruluşları tarafından bilgi istenmesi durumunda IP Adresi bilgilerinizi paylaşma hakkını saklı tutarız.

* antalyavarsak.com, kayıtlı şifrenizi hiç bir şekilde üçüncü sahıslarla paylaşmaz. Bu bilgilerin haricinde tüm bilgilerinizin Firma Tanıtım Sayfanızda yayınlanacağını unutmayınız. Kayıtlı E-Posta adresinizi, oturum güvenliğiniz için Firma Tanıtım Sayfasında yayınlamayınız. Aksi halde Üyelik kaydınızla alakalı hesap sorunlarınız sizin sorumluluğunuzdadır. Profilinize erişemediğiniz durumlarda Destek Merkezi sayfamızdan sorun bildirebilirsiniz.

* antalyavarsak.com, Üyeliğinizi ve Firma Sayfanızı sürekli veya geçici olarak kaldırma, silme, ekleme ve düzenleme işlemlerini yapma hakkına sahiptir. Bu işlem yalnızca Profil Sahibi tarafından talep edilirse, destek ve yardım amacı güdülerek yapılır. Firma ve Üyelikle alakalı tüm bilgilerde veya bazılarında eklenme, değiştirilme, kaldırılma, silinme ve yasal sorumluluklarla alakalı yapılan tüm işlemlerden Profil Sahibi sorumludur.

* antalyavarsak.com, browser çerezlerini istediği ortamda tutma hakkını gizli tutar. İnternet tarayınızın geçmiş kayıtları arasından bu çerezleri bulup silebilirsiniz.

* Üyeliğiniz ve Firma Tanıtım Sayfanız, üyeliğinizin onaylanması halinde onay tarihi süre başlangıcı kabul edilir ve bir yıl süre ile aktif oturum hakkına sahip olursunuz. Firma Tanıtımınız bir yıl süre ile kesintisiz yayınlanır. Bir yıl sonunda Üyelik İşlemleri için Destek Merkezi sayfamızdan Kayıt Dönemi Yenileme talebinde bulunabilirsiniz. Bir yıl sonunda Kayıt Dönemi Yenileme işlemini yapmazsanız, üyeliğiniz ve firma tanıtım sayfanıza erişemeyebilirsiniz. Yayın akışında Firma Tanıtımınızı göremediğiniz durumlarda, Destek Merkezi sayfasından sorun bildirebilirsiniz.

* Kamu Kurumlarınca üye hakkında resmi imzalı belge karşılığında, bilgi isteğiyle, antalyavarsak.com'ya başvurulması halinde gizli tutulan üyelik bilgilerinizin üçüncü şahıslarla (yalnız kamu görevlileri olmak şartıyla) paylaşma hakkını saklı tutarız.

* Üyelik işlemleri ücretsizdir. Firma tanıtım sayfanızın yayınlanması ücretsizdir. Ek hizmetlerden ve yayın akışlarından yararlanmak isteyebilirsiniz. Bu hizmetlerden yararlanmak istediğinizde, ücret talep etme hakkını saklı tutarız.

* antalyavarsak.com Tüm Kategorilerde sıra kaydırma, öne geçirme ve yer değiştirme hakkına sahiptir. Bu hak saklıdır.

* Üyelik Sözleşmesi Başlığı altında yazan tüm maddeleri okudum, anladım ve kabul ediyorum.
     
       
KURUMSAL HİZMETLERİMİZ DESTEK MERKEZİ BİLGİLENDİRME
Hakkımızda Firma Tanıtımı Giriş Yap Duyurular
Tanıtım Filmi Ürün Tanıtımı Firma Kayıt İşlemi Üyelik Sözleşmesi
Reklam Bülteni (Tüm Firmalar İçin) Hizmet Tanıtımı Sorun Bildir Gizlilik
İletişim Tanıtım Videosu Yayınlama Şikayet Bildir  
  Google Business Danışmanlığı İstek ve Öneri Bildir  
  Harita Konumu Yayınlama    
  Reklam Yayınlama    
  Google SEO Uzmanlığı    
  Hosting & Domain Servis Sağlayıcısı    
  Kurumsal Web Site Kurma    
       
Bizi Takip Edin Paylaş    
[SosMedTakipImg1] [SosMedTakipImg2] [SosMedTakipImg3] [SosMedTakipImg4] [SosMedPaylasImg1] [SosMedPaylasImg2] [SosMedPaylasImg3]    
       
       
2018 - 2019 Copyright (Kopyalanamaz)   -  www.antalyavarsak.com  İnternet sitesinin bütün hakları saklıdır.